Pražské tramvaje

8

Podbaba 19:17 4.417
Lotyšská 19:18 4.748
Vítězné náměstí  19:20 5.132
Hradčanská  19:23 6.365
Chotkovy sady 19:25 6.795
Čechův most 19:29 8.027
Dlouhá třída 19:33 9.208
Náměstí Republiky 19:34 9.693
Bílá labuť 19:36 10.182
Florenc 19:38 10.468
Karlínské náměstí 19:39 10.778
Křižíkova 19:40 11.276
Urxova 19:41 11.746
Invalidovna 19:43 12.476
Palmovka 19:46 13.416
Balabenka 19:48 14.096
U Svobodárny 19:50 14.637
Poliklinika Vysočany 19:51 15.179
Nádraží Vysočany  19:52 15.721